RYCHLÉ NEBANKOVNÍ PŮJČKY!

Rychlá půjčka pro každého

Rychlá půjčka do 30 000 Kč

Máte neočekávané výdaje a potřebujete půjčit? Vyplňte formulář a získejte půjčku rychle! Půjčku ihned odesíláme na bankovní účet.

Půjčka do 30000 Kč je určena lidem se stálým příjmem ze zaměstnání, starobního či invalidního důchodu, z výsluhové renty, také rodičům pobírajícím rodičovský příspěvek / ženám na mateřské.

Osobní půjčka až 166.000,- Kč

Čeká vás nákup dárků pro vaše děti? Plánujete rodinnou dovolenou? Potřebujete novou televizi? Chtějte osobní půjčku - pomůžeme vám splnit vaše přání.

Osobní půjčka je určena všem lidem se stálým příjmem - nabízíme zaměstnanecké půjčky, půjčky pro důchodce i pro ženy na mateřské či rodičovské dovolené.

Podnikatelská půjčka mini

Potřebujete podnikatelskou půjčku pro nákup stroje, vybavení kanceláře nebo modernizaci prostor? Chtějte půjčku pro podnikatele!

Půjčka pro podnikatele Mini je krátkodobý podnikatelský úvěr, který slouží zejména pro podporu rozjezdu vašeho podnikání v jeho téměř úplném začátku, kdy vám banky nepůjčí. 

Podnikatelská půjčka Profi

Potřebujete podnikatelskou půjčku pro nákup stroje, vybavení kanceláře nebo modernizaci prostor? Chtějte půjčku pro podnikatele!

Půjčka pro podnikatele Mini je krátkodobý podnikatelský úvěr, který slouží zejména pro překlenutí určitých období, kdy firma nemá stabilní příjmy, resp. má velké pohledávky, a je předčasné firmu považovat za nesolventní a dělat dramatické kroky.