RYCHLÉ NEBANKOVNÍ PŮJČKY!

Novinky a informace

Šetříte na operaci očí? S námi nemusíte!

12.08.2015    |    autor:    |   

Chcete-li se zbavit brýlí a znovu vidět dobře, je pro vás řešením speciální oční operace. Tyto operace jsou různé a liší se podle oční vady. Dnešní možnosti lékařů v oblasti léčbě očních vad jsou úžasné. Bohužel jsou také úžasné ceny těchto operací, které jsou více nebo méně drahé. Vždy ale drahé. Pokud přemýšlíte o oční operaci a šetříte si pravidelně peníze, půjdete na operaci za mnoho let. Jestliže chcete mít zdravé oči hned, stačí jen vyplnit nezávaznou online poptávku finance 7. Peníze na oční operaci můžete mít rychle. Specialista na nebankovní půjčky Vás bude obratem kontaktovat a navrhne pro vás nejvýhodnější řešení půjčky. Zdravé oči tak budete mít hned.

Pokud máte jiné potíže a můžeme Vám finančně pomoci, pošlete jen nezávaznou online poptávku.

I zdraví našich mazlíčků něco stojí

01.08.2015    |    autor:    |   

Každý kdo má pejska, kočičku nebo jiného domácího mazlíčka ví, že ho stojí nemalé peníze, a to se nejedná jen o krmení.

Tak jako lidé i zvířátka musí čas od času k lékaři. Ten ovšem není zadarmo.

Prohlídka, prostředky proti klíšťatům, odčervovací tablety, různé vitamíny, to je jen zlomek útraty u veterináře. A nedej bůh, aby se jednalo o něco vážného. Abyste nemuseli řešit finance a mohli dopřát svému mazlíčkovi tu nejlepší péči, případně abyste mu mohli zaplatit potřebnou operaci, nabízíme Vám možnost nebankovní půjčky.

Stačí jen vyplnit nezávazný poptávkový formulář na webu Finance 7 a obratem vás bude kontaktovat finanční specialista s nabídkou půjčky vybrané přímo pro vás a Vaše možnosti.

Váš mazlíček, člen vaší rodiny, si zaslouží tu nejlepší péči.

Nyní mu ji můžete bez problémů poskytnout.

 

Zoubková víla registr neřeší

27.07.2015    |    autor:    |   

Návštěva zubní ordinace určitě nepatří mezi naše oblíbené zážitky. Pokud nás rovnou nebolí zuby, tak se většinou od zubaře dozvíme, že je na tom náš chrup zase o něco hůř a bude potřeba s ním něco dělat.

Nejenže ONO dělat bude velmi nepříjemné, ale ONO bude taky stát "hromadu" peněz. A protože na vlastním zubech nemůžeme šetřit, musíme peníze sehnat stůj co stůj. Pokud peníze nemáme a půjčit si rychle není od koho, protože naše banka bude vyřizovat půjčku půl roku a výsledek i tak není jistý, je tu možnost nebankovní půjčky.

Peníze na naše zuby získáme rychle a bez zbytečných obstrukcí. Je potřeba si jen vybrat solidního partnera a na to je tu nezávazná online poptávka Finance7.

Stačí jen vyplnit několik informací a obratem nás bude kontaktovat poradce. Úvěrový poradce navrhne pro nás nejvýhodnější variantu nebankovní půjčky, vysvětlí všechny podrobnosti a zajistí, abychom měli peníze co nejdříve. Zoubková víla by nebyla rychlejší, jen peníze nenajdeme pod polštářem.

Peníze na zuby, tak získáme rychle a bez zbytečného shánění.

Finance 7, naše zoubková víla, která registr neřeší.

Potřebujete peníze na opravu automobilu?

22.07.2015    |    autor:    |   

Asi každý z nás zažil situaci, kdy se doma NĚCO porouchalo. Pokud to jsou drobnosti, tak se asi nic zásadního neděje a prostě zavoláme opraváře nebo TO odvezeme do servisu. Nejedná se většinou o velké finanční částky, které za opravu musíme vydat, a tak šáhneme do rodinných rezerv a je to.

Co ale dělat, když TO je váš automobil, bez kterého se neobejdete. Oprava auta může být drobnost finančně minimální nebo to může být spíše darebnost finančně maximální. A pro druhou variantu většinou nemáme navíc tisíce a desetitisíce v šuplíku.

Půjčit si ve vaší bance je možné, ale zdlouhavé a většinou se najde mnoho dalších překážek, pro které se k potřebným penězům stejně nedostanete.

Nabízíme Vám proto řešení, které je rychlé a solidní. Nabídneme Vám podle vašich potřeb a možností půjčku, která vyřeší váš současný problém s opravou automobilu. Investice do opravy automobilu se vyplatí, protože automobil budete používat dalších několik let.

Vyplňte nezávaznou poptávku Finance 7 a obratem vám navrhneme a spočítáme variantu, která bude pro vás dostupná a přitom příznivá a požadavované peníze na opravu automobilu získáte ihned.

A tak o jednu starost méně.

Finance 7

Pomůžeme Vám s výběrem levné dovolené

30.05.2015    |    autor:    |   

Pomůžeme Vám s výběrem levné dovolené

Mnoho z nás v těchto dnech vybíráme letní dovolenou a kromě výběru vhodného místa, řešíme i finance.
Vydat se dnes s dětmi na dovolenou, není úplně levná záležitost. První řešení, které nás napadne je to, že na žádnou dovolenou nepojedeme a je to!
Děti ale rostou a kolik ještě společných dovolených si budeme moci dopřát?
Proto je výhodnější začít vybírat z destinací, které nejsou finančně tak náročné nebo si na dovolenou část peněz půjčit.
Mnoho z nás má pravidelný měsíční příjem, z kterého lze rozumnou půjčku zaplatit. Přitom ale finanční rezervu pro dovolenou naspořenu nemáme. Hledat ale půjčku jen tak, bez rady a doporučení, to je hazard.
Nechte si tedy od nás spočítat a doporučit možnosti půjčky, které jsou pro Vás dostupné a které zvládnete splatit. Vybereme pro Vás řešení, která jsou dostupná a přitom Vás nebudou banky lustrovat do 5.kolene.